0

0

no Thiago musi zostac na Camp Nou on jeszcze bedzie drugim Xavim
VeB

0

odchodzi od nas człowiek WIELKI dzieki niemu moglismy cieszyć się jeszcze bardziej niż zwykle to ON pokazal nam jak nie poddawać sie chorobie i presji , to ON jest żywym przykładem czlowieka ale tak że pilkarza WSPANIALEGO .
Dziekuje Ci Abi za te wspaniale lata

0

0

Abi MUSI zostac z nami, to dzieki niemu wszyscy maja dodatkowa motywację
VeB

0

BALE DO BARCY!!!!!!
Visca el BARCA

0

NIE BARTRA

0

po co nam pomocnik?!

0

fajnie by bylo gdyby uczcili minutka ciszy Jana Pawla ll wkoncu on takze kibicowal Barcelonie ,bo dla nie powiadomnionych dzis rocznica jego smierci

0

lepiej Tello a nie Sanchez ale czy tak czy tak BARCA musi wygrac
Visca el Barca

0

ej a cuenca jest sprzedady??? jak tak to CZEMU???

0

Bylo by swietnie mniec Kuna w zespole ale co wtedy z Nemarem ??? Jesli tak to by jeszcze sie moze Sancheza do city a Aguero do nas :D

0

Puyol musi jescze pograc bo kto jak nie on bedzie motywowal swoich kolegow z zespolu no kto ???
A co do Alvesa uwielbiam go i moze mnial ostatnio kilka slabszych meczy ale on musi zostac bo on i Alba ruszaja naszymi skrzydlami.
Visca el Barca

0

BARCA BOGIEM

0

Ice Man zajebisty artykul jutro wygramy VISCA el BARCA

0

Obojetnie na wynik nie zapominajmy kim jestes pamnietajcie ze to my jestesmy BARCA wierze w chlopakow ze jutro pokaza kto jest numerem 1 na calym swiecie VISCA el BARCA

0

0

0

kurwa jebac real jebac sedziego jebac idiotow i chuj dostane bana . A VALDESA TZEBA POCHWALIC KONCZY Z TYM KLUBEM ALE WALCZY ZA NIEGO VEB

0

Kurwa jebany sedzia jebany real napewno dostane bana i chuj jebac tych idiotow a propo VALDESA TO SZACUN DLA NIEGO KTOS MU WYGARNOL WKONCY
Jebac tych idiotow
VISCA EL BARCA !!!

0

Villa ZOSTAJE Sanchez na SPRZEDAZ
VeB

0

Tylko na camp nou milan nie moze strzelic nam gola. A wogule to Messi jakis ospaly byl
VeB

0

OBY BARCA POKAZALA JAK GRA SIE NA CAMP NOU
VeB

0

Tylko nie liczcie ze odrazu bedzie gral jak za dawnych lat potrzebne bedzie mu teraz czas i wsparcie kolegow z szatni i kibicow
VeB

0

masa11 ma racje
VeB

0

ktos wie co z adriano????

0

ten sedzia mnie wkur**a
VeB

0

"Armandi" ma racje
VeB

0

DE GEA on jest mlody i utalentowany

0

Sciagnac DAVIDA DE GE on jest najlepszym wyborem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?